Haber

Kahramanmaraş’ta Türk Bayrağıyla Çalışan İş Makinaları Operatörü

Kahramanmaraş’ta bir iş makinesi operatörü, depremlerin ardından enkazdan çıkardığı Türk bayrağını iş makinesine asarak çalışıyor.

Kahramanmaraş’ta depremin simge bölgelerinden biri olan ‘Ebrar Mevkii’nde enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor. 6 Şubat depremlerinin ardından Ordu’dan Kahramanmaraş’a gelen iş makinesi operatörü Serkan Aktaş, Ebrar Sitesi’ndeki enkazdan çıkardığı Türk bayrağını iş makinesine astı.

Kızıl bayrağın gölgesinde çalıştığını belirten Serkan Aktaş, “Ordudan geldik depremin ilk gününden beri buradayız. Devletimize, milletimize yardım etmek istiyoruz. Allah rahmet eylesin.” Ölenlere sabırlar versin, kalanlara sabırlar versin. Kısa sürede toplamaya çalışıyoruz, güzel sonuçlar alıyoruz. Operatör olarak çalışıyorum. Yıkım sırasında inşaatta bulduk. Bulunduğumuz her ortamda çırpınsın diye makinemize bir güzellik katmak istedik. İnsanların ilgisini çekiyor, bizi de güzelleştiriyor. Türk Bayrağımızın dalgalanmasından güç alıyoruz. Onun gölgesinde güçlü olmama ihtimali var mı?” – KAHRAMANMARAŞ

gundogmusajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu