Haber

Sakarya Büyükşehir Belediyesinden kısa kısa

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yazılım konusunda eğitim vermeye başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya nazaran, Yazılım Park projesine dahil olan üniversite öğrencilerine yazılım alanında eğitimler veriliyor.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen programda, eğitmenler, detaylı bilgiler sunuyor. Eğitimle personelin ve ilgili alan öğrencilerinin veri tabanı sistemlerinde daha yetkin hale getirilmesi hedefleniyor.

Eğitimler, 15 gün sürecek.

Sakarya’da hayvan hastanesinde çalışmalar devam ediyor

Sokak Hayvanları Süreksiz Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kaza geçiren, hasta olan ya da yaralanmış hayvanlar, uzman veterinerler tarafından tedavi ediliyor.

Rutin uygulamaların da başladığı merkezde, Veteriner Odası ile imzalanan protokol kapsamında Sakarya’da yılda 5 bin hayvanın kısırlaştırılması hedefleniyor.

Minikler Dünya Çocuk Kitapları Haftasında buluştu

Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat aktiflikleri kapsamında Karasu SGM’de Dünya Çocuk Kitapları Haftası münasebetiyle aktiflik düzenlendi.

“Çocuklar ve Kitaplar” bahisli programa katılan muharrir Melih Tuğtağ, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Tuğtağ, program sonunda minik öğrencilerin kitaplarını imzaladı, onlarla fotoğraf çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu